ماساژ ریلکسی

دسته بندی: ماساژ

مدت زمان (دقیقه) قیمت (هزار تومان)
60 1380
90 1740
120 2100

ماساژ ریکلسی، ماساژی برای تمام نقاط بدن است که از فشارملایم، نوازش و مالش پوست جهت آرامش و ریلکس شدن استفاده می‌شود. ماساژهای ریکلسی سبک‌های مختلفی دارند که تاثیرات و فواید بخصوصی را برای بدن دارند. ولی اصلی ‌ترین تاثیر آن ایجاد احساس آرامش می‌باشد. هدف اغلب ماساژها رساندن شما به آرامش و دوری از استرس و اضطراب است اما ماساژ ریکلسی هدف غالبش ایجاد حس آرامش و رها شدن از تنش‌های فکری و عصبی روزمره است. به همین دلیل این ماساژ یکی از کامل ‌ترین و دلپذیرترین ماساژهایی است که می‌تواند این حس را در شما ایجاد کند.
ماساژهای ریکلسی اغلب بر روی پوست اجرا می‌شوند و با مفاصل و عضلات درگیر نیستند به همین دلیل فشار زیادی جهت انجام آن استفاده نمی شود
زمانی که احساس می‌کنید زندگی طاقت ‌فرسا است، این ماساژ یک پیشنهاد فوق‌العاده برای رهایی از استرس، تنش های فکری ، اظطراب و استراحت بدن می‌باشد. ماساژ ریلکسی معمولا شامل موسیقی آرام و نورپردازی ملایم و لطیف و روغن‌های معطر و باکیفیت است. به طور کلی ماساژ ریلکسی باعث رها شدن و آرام شدن سیستم عصبی‌ تان می‌شود. با انجام این ماساژ، شما ماساژی را تجربه خواهید کرد که درآن از انواع تکنیک‌های ماساژ از جمله ضربه‌های آرام و کوتاه، مالش و تکان‌های ریتمیک پوست استفاده می‌شود. هر کسی که استرس بالایی دارد و یا نوع شغلش به شکلی است که تنش و فشارهای روحی و عصبی درآن بسیار زیاد است، مزایای این درمان را احساس خواهد کرد.